Kısaca Biz

Vizyonumuz

Teknende, global ölçekteki kurumsal yapısını koruyarak yat turizmi ve yat management sistemleri kalitesi deyince dünya üzerinde akla gelen ilk şirket olmayı hedeflemektedir.

Misyonumuz

Teknende, profesyonel, eğitimli ve deniz tutkunu kadrosuyla yüksek kaliteli hizmeti müşterilerine aktarmayı misyon edinmiştir. Bunu yaparken yerel firmaları da bünyesinde katarak yerel samimiyeti, evrensel kurumsallık ilkeleriyle harmanlamaktadır.

Kısaca Biz

Teknende, her şeyden önce denize olan tutkuyu kurumun bütün dinamiklerine oturtmuş bir şirkettir. Personellerinden, iş ortaklarına varana değin, yaptığı her işte ve verdiği her hizmette denizin karakterini yansıtır.
Teknende, denizlerin bir lüks veya sıradan bir hobi olmadığının farkındadır. “Lüks değil ihtiyaç” düsturuyla, üstün hizmet kalitesini uygun fiyatlarla müşterilerine sunmaktadır.
Teknende, deniz üzerinde tatillerini gerçekleştiren misafirlerinin konfor ve güvenliğinin en üst düzeyde tutulması gerektiğinin bilincindedir. Mevcut sorunlara yenilikçi, pratik ve kalıcı çözümler getirir.
Teknende, Türk insanının samimiyeti ve misafirperverliğini; evrensel, kurumsal ve profesyonel yapısında birleştirir. Teknende’nin başarısı, denizlere verilmiş yılların ve emeğin ürünüdür. Bu nedenle, teknolojik gelişmelere paralel olarak her gün kendisini biraz daha geliştirir. Durağan bir yapıda kalmak yerine dinamik bir rol üstlenir. Modern hayatın gerçekleriyle tekniğini, bilgisini ve iş kabiliyetini harmanlar, müşterilerine eşsiz bir deneyim ve hizmet olarak sunar.
Şirketimiz, denizciliğin içerisinden gelen, denizciliği hayatınım merkezine oturtmuş kurucu ve personel kadrosuna sahiptir. Personellerimiz bu alandaki eğitimlerini almış, kendisini sürekli geliştirmiş uzman kişilerden oluşmaktadır.
Şirketimiz yerel kalkınmaya destek olmak amacıyla, küresel çapta iş yapan firmaların yanında yerel firmalarla da çalışmaktadır. Düşük komisyon yüksek memnuniyet oranıyla yerel kapasiteyi güçlendirme misyonu edinmiştir.
Sirketimiz alanında ilk ve tektir. Bu bağlamda, yat management sistemimize üye olan müşterilerimiz akla gelen her türde hizmete hızlı bir şekilde ulaşmaktadır. Bu hizmetlerden bazılarını şu şekilde sıralayabiliriz; yata masör hizmeti, yemek siparişi, çiçek siparişi, olta takımı siparişi, yedek parça siparişi ve daha birçok hizmet.
Objektif puanlama- yorumlama sistemiyle, müşterilerimiz ihtiyacı olan her tür hizmeti en etkili bir şekilde almaktadır.
Sistemindeki yat kontrol paneliyle internetin olduğu her yerde yat ve tekne işlemlerinin yapılmasına olanak sağlamaktadır.
Yine sistemdeki acil yardım butonu sayesinde zor durumda kalan yolculara denizin ortasında bile acil yardım ulaştırılmasına imkân verir.
Tecrübeli personeliyle 7/24 teknik destek imkânı sunar.
Uzmanlaşmış çalışanlarıyla planlı bakım sistemi ve mekanik bakım gibi prosedür isteyen işleri hızlı bir şekilde çözüme ulaştırır.

Acil Yardım